niedziela, 18 luty 2018 23:37

KONKURS PLASTYCZNY „POCZTÓWKA BOŻONARODZENIOWA”

KONKURS PLASTYCZNY „POCZTÓWKA BOŻONARODZENIOWA” - EDYCJA XV - POD PATRONATEM PANA JERZEGO RZYMOWSKIEGO STAROSTY ŻUROMIŃSKIEGO

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego „POCZTÓWKA BOŻONARODZENIOWA”.

Celem konkursu jest:

Rozwijanie wyobraźni i umiejętności plastycznych
    Podtrzymywanie tradycji wysyłania życzeń świątecznych
    Uwrażliwienie na cierpienie i chęć pomocy innym dzieciom

Regulamin konkursu:

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie chętne dzieci w wieku od 5 do 13 lat.
    Własnoręczne i estetyczne prace, wykonane dowolną techniką należy składać w terminie do 24 listopada 2017r. do godziny 1500 w Powiatowo-Miejskiej Bibliotece Publicznej (oddział dla dzieci) w Żurominie przy ulicy Warszawskiej 4.
    Pocztówka powinna mieć format A6 (ok.10x15cm).
    Wybrane prace zostaną przesłane na równoległy konkurs w Świetlicy przy Szkole Podstawowej Nr53 ul. Rudzka 6, 01-689 Warszawa
    Tam też prace dzieci wezmą udział w aukcji na cele charytatywne.
    Zebrane pieniądze zostaną wpłacone na konto Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”.
    Pocztówki powinny mieć metryczki, na osobnych kartkach, z imieniem i nazwiskiem oraz numerem i adresem szkoły, do której uczęszcza twórca.

Do każdej zgłoszonej pracy należy także dołączyć:

oświadczenia o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych dla celów postępowania konkursowego pod nazwą „KONKURS PLASTYCZNY „POCZTÓWKA BOŻONARODZENIOWA”. Oświadczam, że jestem świadom/a przysługującego mi prawa wglądu do moich danych osobowych, żądania ich zmiany lub poprawienia”

oraz

„Przekazuję nieodpłatnie na własność Powiatowo – Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żurominie dostarczone pocztówki i wyrażam zgodę na korzystanie przez Bibliotekę z tych pocztówek.

Ponadto organizator zastrzega sobie, że zgoda na udział w konkursie jest jednoznaczna z akceptacją nieodpłatnego wykorzystania wizerunku uczestnika przez organizatora zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych do celów związanych z promocją działalności organizatora konkursu. Możliwe formy rozpowszechnienia wizerunku to publikacje, internet.”

Przy ocenie będą brane pod uwagę:

Właściwy format

Ciekawa technika

Estetyka

Samodzielność wykonania

Terminowe złożenie prac

Prace będą oceniane w kategoriach:

Klasy 0 - III

Klasy IV – VI

Fundatorem nagród w konkursie na szczeblu powiatowym jest Starosta Żuromiński.

Fundatorem wyróżnień jest Powiatowo-Miejska Biblioteka Publiczna w Żurominie.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 15.12.2017r. o godz. 1200.

Organizatorzy:

Powiatowo-Miejska Biblioteka Publiczna ul. Warszawska 4, 09-300 Żuromin